Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati zaprezentuje aż 9 nowych modeli na targach EICMA 2015

Wysłany 21 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Ducati wyraźnie złapało wiatr w żagle - po ogromnym sukcesie Scramblera Włosi zapowiadają jeszcze większy szturm na rynek i aż dziewięć nowych modeli na 2016 rok. Wszystkie z nich zobaczymy na nadchodzących targach EICMA 2015 w Mediolanie.

CEO Ducati, Claudio Domenicali w komunikacie prasowym ogłosił: 

"Rok 2016 będzie rokiem kontynuacji dużych wzrostów. Nie mniej niż 9 nowych modeli, wliczając w to właśnie zaprezentowanego Monstera 1200R, dołączy do gamy na 2016 rok. Jeszcze nigdy w w historii Ducati nie prezentowało na EICMA aż tylu nowych modeli. 

Dwa z nowych modeli pojawi się w segmencie, w którym Ducati jeszcze nie istnieje i będzie to jedno z największych wyzwań 2016 roku. Po bardzo dobrych wynikach w 2015 roku, patrzymy w przyszłyszłośc z optymizmem i pewnością siebie. Biorąc pod uwage wyniki finansowe osiągnięte w ciągu pierwszych 6 miesięcy tego roku, z 22% przyrostem dochodów możemy stwierdzić, że pod koniec roku osiągniemy kolejny absolutny rekord i po raz pierwszy w historii naszej firmy przekroczymy liczbę 50 000 sprzedanych motocyklu."

Wśród nowych modeli spodziewamy się nowego Diavela, streetfightera, Panigale 899 oraz pierwszy skuter od Ducati.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)