Mamy już 10890 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Specjalna edycja Yamahy YZF-R1 Speed Block na 2016 rok

Wysłany 21 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 1

Yamaha zaprezentowała specjalną edycje YZF-R1 Speed Block 2016 z okazji 60-lecia firmy na rynku. Nowa R1 posiada słynne racingowe żółto-czarne malowanie, które nawiązuje do wielkich sukcesów Yamahy z przeszłości.

Motocykl zaprezentowany został na torze Paul Ricard we Francji, gdzie w ten weekend odbywał się legendarny wyścig Endurance Bol dOr. Specjalna edycja R1 w salonach pojawi się jeszcze w grudniu tego roku - pod względem technicznym nie będzie się różniła od standardowej wersji, poza wydechem Slip-on Akropovic. Niestety nie znamy jeszcze ceny motocykla. YZF-R1 w 2016 roku będzie dostępna także w malowaniu Race Blue oraz Racing Red. Japończycy zapowiadają także nowe barwy dla modeli R6, R3 oraz R125. 















Bogus
Jak mi się nigdy nowa R1 nie podobała tak w tym malowaniu jest genialna!






Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)