Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Husqvarna FS450 Supermoto 2016: Odchudzona, z lepszym silnikiem i nową ramą

Wysłany 21 wrzesień 2015 10:09 przez Komentarze: 0

 
W 2016 roku Husqvarna będzie nadal oferować model FS450 Supermoto, jednak motocykl ten doczeka się kilku istotnych zmian, które uczynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla klientów.

FS450 2016 będzie wyposażony w nową chromowo-molibdenową rame, która ma zwiększyć precyzję prowadzenia motocykla i poprawić tłumienie nierówności. Rama pomocnicza zamiast z aluminium będzie wykonana z lżejszego włókna węglowego, co pozwoliło zyskać dodatkowy kilogram. Motocykl wyposażony jest również w lekki aluminiowy wahacz, zawieszenie firmy WP oraz zaciski hamulcowe Brembo.

Nowy jest także sam silnik: 1-cylindrowa jednostka SOHC została odchudzona o 1,8 kg, zmniejszyły się także jej gabaryty. Nowy silnik jest 22 mm krótszy, 23mm węższy oraz 9mm niższy. Moc maksymalna wzrostła do 63KM. Zastosowano także nową bardziej precyzyjną skrzynie biegów, której masa została zmniejszona o 350g w stosunku do tej z modelu 2015. 

Więcej o nowej FS450 2016 przeczytacie na stronie producenta. 

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)