Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Ninja S2: Turbodoładowany motocykl dla mas już wkrótce?

Wysłany 23 wrzesień 2015 19:09 przez Komentarze: 0

Ninja H2 to motocykl, który z pewnością można uznać za największą premiere ubiegłego roku. Żaden inny model nie budził aż tak wielkiego zainteresowania, jednak nie od dziś wiadomo że flagowe sporty nie są tymi, które napędzają słupki sprzedaży.

Najlepiej wypadają tam tańsze i bardziej uniwersalne modele, dlatego nie zdziwiłoby nas że na fali sukcesu medialnego H2 Japończycy wprowadziłoby do oferty mniejszy motocykl z turbiną. Według Japońskiego magazynu Young Machine Kawasaki już wkrótce przedstawi nowy turbodoładowany model Kawasaki Ninja S2 z silnikiem o pojemności 650cc. 

Niestety poza zdawkowymi informacjami nie dowiemy się nic o nowym modelu, dlatego pojawiają się różne sprzeczne spekulacje - niektóre źródła mówią o tym, że nowy model miałby być oparty na silniku Kawasaki ER6, natomiast jeszcze inne, że nowa Ninja S2 byłaby oparta o 4-cylindrowy silnik pochodzący z modelu ZX-6R.

Jeśli przecieki z Young Machine są prawdziwe to nie będziemy musieli długo czekać, aby się o tym przekonać, bo wg. magazynu YM motocykl miałby być przedstawiony już pod koniec października na targach Tokio Motor Show.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)