Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Przejazd przez Mountain Course na wyspie Man nagrany kamerą sferyczną 360 stopni!

Wysłany 24 wrzesień 2015 18:09 przez Komentarze: 1

Pamiętacie jak pisałem na temat przyszłości kamer sportowych przy okazji premiery kamery Kodak Pixpro SP360-4k nagrywającej filmy o kącie 360 stopni(LINK)? Okazuje się, że ta przyszłośc jest bliżej niż myślimy. 

Właśnie pojawił się pierwszy tego typu film z pokładu motocykla i to nie byle jaki, bo przejazd najszybszego odcinka Mountain Course na wyspie Man. Co prawda użyta została inna kamerka, ale okazuje się że już wkrótce będziemy mogli oglądać niesamowite ujęcia z szerszej perspektywy. Na fimie widzimy przejazd kwalifikacyjny Alana Cunningham-a. 

Posiadacze przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox w trakcie odtwarzania mogą zmienić perspektywe klikając myszą na film i przesuwając widok w lewo lub prawo. Sam film został nagrany kamerą 360 Fly, która na rynek trafi w listopadzie tego roku w cenie 399 dolarów. ENJOY!ROB
Jakość bardzo słaba i w dodatku obraz się trzęsie. Oby kodak w 4k nagrywał lepiej.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)