Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy Shoei X-Spirit 3: Udoskonalona aerodynamika i jeszcze wydajniejsza wentylacja!

Wysłany 28 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Shoei X-Spirit 3
W trakcie specjalnej prezentacji poprzedzającej MotoGP Hiszpanii na torze Aragon, Shoei zaprezentował trzecią generacje wyścigowego kasku X-Spirit 3, który jest następcą cenionego przez motocyklistów modelu X-Spirit 2. 

Kask określany jest jako "Pure racing helmet", co oznacza że osoby poszukujące kasku do spokojnego przemieszczania się po mieście nie powinny sobie zawracać nim głowy. X-Spirit 3 stawia głównie na aerodynamike oraz wentylacje - Japończycy podkreślają że model ten został zaprojektowany do jazdy z prędkościami 299+. Zaprojektowana od nowa skorupa zapewnić ma aż 50% zmniejszenie drgań, oraz o 10% zmniejszyć opory stawiane przez kask.

Zewnętrzna skorupa kasku AIM+ składa się aż z 6 różnych warstw kompozytowych, a w środku tradycyjnie już znajdziemy wypełnienie typu EPS o zmiennej gęstości, które lepiej pochłania energie uderzenia. Sam kask będzie dostępny w 4 różnych rozmiarach zewnętrznej skorupy.

Shoei X-Spirit 3 to jednak nie tylko znacznie ulepszona aerodynamika, ale także zupełnie nowy system wentylacyjny, który wykorzystuje nie jeden, a dwa wloty wentylacyjne na szczęce - kanały wentylacyjne zostały poprowadzone nawet w części policzkowej. W kasku łącznie znajduje się 6 wlotów i tyle samo wylotów wentylacyjnych, które mają zapewnić wentylacje na możliwie najwyższym poziomie.

Shoei X-Spirit 3 system wentylacyjnyPremiera nowego  kasku Shoei spodziewana jest na początek 2016 roku. Shoei zapowiedział że kask na początku będzie dostępny w 3 kolorach - czarnym, białym oraz Flat Black, a odnośnie innych malowań informacje pojawią się wkrótce. 

Shoei X-Spirit 3
Shoei X-Spirit 3Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)