Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha R1 SBK Concept: Propozycja malowania R1 stworzony przez Samuxx-a

Wysłany 03 październik 2015 20:10 przez Komentarze: 0

Yamaha R1
Jak zapewne dobrze wiecie Yamaha ogłosiła po dłuższej przerwie wielki powrót do WSBK z nowym modele R1. W oczekiwaniu na przedstawienie oficjalnych barw nowej YZF-R1M pojawiają się ciekawe koncepcje tego jak może wyglądać motocykl w malowaniu fabrycznego zespołu Crescent PATA Yamaha. 

Jedną z nich ciekawszych przedstawił grafik ukrywający się pod pseudnonimem SAMUXX(Samuel Laurora) - motocykl łączy kolorystyke racing blue i niebieskie felgi z mocno kontrastującym kolorem białym i czerwonym. Na owiewce znajduje się duże logo PATA, pod którym znajdują się barwy włoskiej flagi widoczne także na ogonie.  Na pewno nie mielibyśmy za złe Yamasze, gdyby oficjalne malowanie było podobne do tego, a na pewno jeśli w podobnej kolorystyce ujrzelibyśmy limitowaną edycje drogowej wersji R1.

Trzeba przyznać że Sammuxx ma talent. Jako bonus pokazujemy Wam inny projekt - Yamaha R1 2015 VR46 Edition. Wszystkie prace znajdziecie pod tym adresem http://samuxx.deviantart.com/
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)