Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW prezentuje koncepcyjny model Stunt G310: Mały motocykl przeznaczony do stuntu

Wysłany 07 październik 2015 10:10 przez Komentarze: 0

BMW Motorrad planuje przedstawić na nadchodzących targach EICMA 2015 motocykl w klasie 300cc, który powstaje przy współpracy Indyjskiej firmy TVS. 

Bawarska firma pokazała w Brazylii koncepcyjny model nazwany G310 Concept Stunt napędzany jednocylindrowym silnikiem o pojemności 310cc. Żeby uzyskać maksymalnie krótki rozstaw osi głowica silnika została cofnięta do tyłu i obrócona pod kątem 180 stopni, a sam tłumik jest ustawiony pod kątem 90 stopni aby nie został uszkodzony w czasie upadku.

Motocykl posiada także blokadę przepustnicy przydatną w stuncie oraz zmienione przełożenia nastawione na przyspieszenie. Mimo że jest to motocykl koncepycyjny daje nam obraz tego co może zaprezentować BMW na nadchodzących targach EICMA 2015 w segmencie do 300cc. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)