Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Michelin Power SuperSport - coś dla miłośników toru

Wysłany 03 styczeń 2013 18:01 przez Komentarze: 3

Michelin Power SuperSport

Michelin od 2013 roku postanowił zastąpić oponę Power One nowym modelem Power SuperSport. Będzie to najbardziej sportowa opona w ofercie Michelina  z homologacją do poruszania się po  drogach. 

W oponie zostanie zastosowana nowa generacja mieszanki, która ma zapewnić jeszcze większą przyczepność na suchej nawierzchni. 

Michelin Power Supersport będzie produkowana w technologii 2CT+, a więc będzie to opona dwuskładnikowa gdzie pod miękką mieszanką no bokach znajdować się będzie warstwa twardszej mieszanki środkowej - ma to zapewnić większą stabilność opony przy dużych złożeniach. 

Jak nowa opona spisze się praktyce przekonamy się już niebawem :)


osa
No :) Zapowiada się ciekawie :)

Snoop
wlasnie zakupuje te oponki i mam nadzie wkrotce ocenic je pozytywnie z opisow wynika ze Kozak a jak w praktyce ??? Przekonamy sie wkrotce!

Snoop
wlasnie zakupuje te oponki i mam nadzie wkrotce ocenic je pozytywnie z opisow wynika ze Kozak a jak w praktyce ??? Przekonamy sie wkrotce!


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)