Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Guzzi V7 Audace uchwycony na pierwszych zdjęciach szpiegowskich

Wysłany 12 październik 2015 08:10 przez Komentarze: 0

Do sieci przeciekły niedawno zdjęcia z testów nowego motocykla Moto Guzzi - wygląda na to, że włoska firma pracuje nad nowym cruiserem w stylu vintage opartym na platformie V7.

Sylwetka motocykla od razu kojarzy się ze znacznie większym modelem Audace - prawdopodobnie Moto Guzzi chce zaoferować swoim klientom bardziej uniwersalną i przystępną cenowo odmiane tego modelu, którym będą mogły jeździć także osoby z uprawnieniami A2. W porównaniu z innymi motocyklami bazującymi na platformie V7 tj. Stone II widać niewielkie zmiany w silniku- między innymi inną pokrywę zaworów. Motocykl wyróżnia dosyć szeroka kierownica i zmodyfikowanym bakiem w stosunku do innych modeli z rodziny V7. Jeśli włosi nie przesadzą z cenami to wygląda na to że Star Bolt czy Harley-Davidson 883 Iron będą miały godnego konkurenta.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)