Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda CBR250RR tylko w Azji. Europejska odmiana zadebiutuje jako CBR350RR

Wysłany 13 październik 2015 18:10 przez Komentarze: 0

Japoński Young Machine znów jako pierwszy dociera do ciekawych informacji - według dziennikarzy z tego magazynku model CBR250RR o którym pisaliśmy niedawno pojawi się jedynie w Azji.


Do Europy trafić ma model CBR350RR z silnikiem o pojemności ok. 350cc. Rynek Europejski jest specyficzny - tutaj lepiej sprzedają się motocykle o większej pojemności, dlatego oferowane są takie modele jak Kawasaki Ninja 300, zamiast 250 oraz YZF-R3 zamiast YZF-R25. Honda nie zamierza być wyjątkiem i także szykuje małego sporta o nieco większej pojemności. 

Tymczasem inne dobrze poinformowane źródło, Indonezyjski serwis TMCblog.com opublikował informacje, że dostawy motocykla mają ruszyć w pierwszej połowie 2016 roku.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)