Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nieoficjalne ceny Kawasaki ZX-10R 2016: Będzie dużo tańsza od Yamahy R1

Wysłany 19 październik 2015 11:10 przez Komentarze: 1

Kawasaki w 2016 roku wprowadzi nową Ninje ZX-10R, która doczekała się wielu istotnych zmian w stosunku do poprzedniczki, ale o ostatecznym rynkowym sukcesie decyduje także cena - według pierwszych przecieków Ninja ZX-10R ma być tańsza niż konkurencyjna Yamaha YZF-R1. 

Według francuskich dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy dotarli do pewnego według nich źródła motocykl we Francji będzie kosztował od 13 300 do 13 700 Funtów, a do salonów trafi tam w drugiej połowie stycznia. Dla porównania cena największego konkurenta  Yamahy, czyli modelu YZF-R1 wynosi tam 14,999 Funtów, a więc Ninja ma być tam tańsza od 1299 do nawet 1999 Funtów. Jeśli to będzie prawda możemy spodziewać się, że nowa Ninja mocno powalczy o klientów.


Arek
Cena jest zawyżona i to bardzo - zaczęło się od BMW S100RR, potem każdy producent podwyższał ceny żeby do nich równać - nie tak dawno ceny za litrowe motocykle kształtowały się w okolicach 51-57 tys, teraz normalne są ceny są od 75 tys. wzwyż. O dziwo samochody jakoś nie podrożały w osatnim czasie o 15-20%.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)