Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Victory przedstawi produkcyjną wersję Project-u 156 na targach EICMA 2015

Wysłany 22 październik 2015 10:10 przez Komentarze: 0

Firma Victory Motorcycles zapowiedziała na specjalnej konferencji dla dziennikarzy debiut nowego modelu z silnikiem chłodzonym cieczą, którego premiera będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu na targach EICMA 2015.

Wraz z informacją prasową pojawiło się tylko zdjęcie pokrywy silnika, ale niespodzianka Victory nie była trudna do odgadnięcia, można by nawet powiedzieć że oczywista - pokrywa silnika jest niemal ideentyczna z tą, jaką Victory pokazało wraz z projektem roadstera o nazwie Project 156, który wziął udział w ostatnej edycji legendarnego wyścigu Pikes Peak. 

Oczekujemy więc mocnego motocykla typu roadster ze zmodyfikowanym silnikiem z modelu Indian Scout o pojemności 1133cc, ale chłodzonego cieczą i o zwiększonej mocy.Niestety nie wiemy jeszcze jaka będzie oficjalna nazwa handlowa, ale nie musimy długo czekać -  targi EICMA 2015 w końcu coraz bliżej.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)