Mamy już 12806 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki przedstawi najmniejszego V-Stroma 250 na targach EICMA 2015

Wysłany 26 październik 2015 15:10 przez Komentarze: 0

Według ostatnich doniesień popularnego ostatnio źródła, czyli magazynu Young Machine - Suzuki w 2016 roku wprowadzi model V-Strom 250, który na Japońskim rynku będzie oferowany jako GSR250X.

Plotki o tym pojawiały się dużo wcześniej, dlatego teoria YM nie wydaje się być wyssana z palca - według dziennikarzy oraz wcześniejszych przecieków motocykl będzie oparty na modelu Inazuma 250, a więc możemy spodziewać się silnika chłodzonego cieczą o pojemności 248cc oraz mocy od 24 do 30KM. Young Machine pokusił się nawet o wizualizacje, która przewiduje zastosowanie przedłużonej osłony silnika, która przechodzić będzie w dziub charakterystyczny dla współczesnych modeli adventure. Stylistycznie motocykl nie ma odbiegać od większego brata V-Strom 650XT. Premiera według magazynu YM będzie miała miejsce na najważniejszej motocyklowej imprezie tego roku, czyli targach EICMA 2015 startujących 19 listopada.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)