Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Isle of Man TT 2016: Można już rezerwować miejsca w wiosce Metzelera

Wysłany 27 październik 2015 08:10 przez Komentarze: 0


Isle of Man TT każdego roku przyciągają coraz większą liczbe motocyklistów - jeśli macie w planach odwiedzić legendarną wyspę Man w 2016 oraz być w centrum wydarzeń, firma Metzeler właśnie rozpoczęła zapisy do swojego miasteczka namiotowego Isle Of Man TT Village 2016.

Jest ono zlokalizowane w Narodowym centrum sportu w mieście Douglas z bardzo łatwym dostępem do trasy wyścigu, padoku czy słynnego zakrętu Qurterbridge. Na miejscu znajduje się strzeżony parking dla motocykli, prysznice z gorącą wodą, bar oraz strefa relaksacyjna z wygodnymi sofami, telewizją satelitarną i telewizorem. Za dodatkową opłatą będzie można skorzystać ze SPA oraz basenu. 

Dla rezerwujących miesjce w strefie Metzelera przewidziane są specjalne ekskluzywne noce z zawodnikami - wiem o czym pomyśleliście, ale nie o to chodzi ;) Będzie możliwość rozmowy z niektórymi zawodnikami, a nawet zdobycie ich autografu. Rezerwacje można składać online na oficjalnej stronie http://roadracing.metzeler.com/2015/village-2016/ - cena za jedną noc wynosi 22 Funty.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)