Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Ninja H2 2016: Ulepszone sprzęgło poślizgowe, zmiany w ECU i nowe kolory

Wysłany 02 listopad 2015 08:11 przez Komentarze: 0


Mimo że rok 2016 będzie należał do nowej ZX10-R, Kawasaki nie zapomniało o swoim najgłośniejszym modelu z ubiegło roku - Ninjy H2, która w nowym sezonie będzie oferowała ulepszone sprzęgło poślizgowe oraz nowe warianty kolorystyczne.

Podobnie jak w najnowszej odsłonie SX1000 2016 sprzęgło wzbogaci się w funkcje assist - dzięki niej klamka będzie wymagała znacznie mniej siły do wciśnięcia. Oprócz ulepszonego sprzęgła zmiany dotkną także również jednostkę sterującą ECU - nie chodzi jednak o podniesienie mocy, która nadal pozostanie na poziomie 210KM,  a o dostosowanie motocykla do normy EURO4 - niestety zmiany związane z normami emisji spalin najczęściej kojarzą się z kastracją i ograniczeniami. 

Ostatnią z nowości na sezon 2016 są dwa nowe warianty kolorystyczne - pojawi się jednolity kolor czarny ze srebrzącymi się  odblaskami(Mirror Coated Spark Black) oraz kolor różowy. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)