Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati Link: Włosi wypuszczają aplikacje współpracującą z Multistradą 1200S

Wysłany 03 listopad 2015 13:11 przez Komentarze: 0

Ducati wypuściła właśnie pierwszą aplikacje dla systemu iOS, która pozwoli użytkownikom modelu Multistrada S wyposażonej fabrycznie w moduł bluetooth na połączenie się z motocyklem i dając dostęp do bardzo wielu ważnych informacji.

Aplikacja pozwala zapisywać przebytą trase, wyświetlić ją na mapie lub podzielić się nią na w portalach społecznościowych. Ducati Link rejestruje także obroty silnika oraz prędkość na poszczególnych odcinkach trasy. Aplikacja potrafi również obliczyć spalanie motocykla oraz poinformować o naszej najwyższej prędkości. 

Nie można pominąć funkcji rejestracji kąta pochylenia motocykla w czasie rzeczywistym - oczywiście obserwowanie kąta w czasie jazdy nie należy do bezpiecznych zajęć, dlatego aplikacja zapisuje także najwyższy kąt pochylenia, jaki osiągneliśmy. Aplikacja Ducati nie jest pierwsza - już wcześniej Aprilia pokazała podobne rozwiązania, ale należy cieszyć się z tego że nowoczesne motocykle idą z duchem czasu i potrafią doskonale współpracować smartfonami. Ducati zapowiedziało, że wkrótce aplikacja pojawi się w wersji na system operacyjny Android.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)