Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha przedstawiła zwiastun filmowy nowego motocykla z rodziny MT

Wysłany 09 listopad 2015 17:11 przez Komentarze: 0

Do targów EICMA coraz bliżej, dlatego nie powinno dziwić że słowo to coraz częściej pojawiać się na naszym portalu. Yamaha zaprezentowała właśnie zwiastun nowego motocykla z rodziny MT, który zadebiutuje - no nie zgadniecie :) - na targach EICMA 2015.

Dokładna data to poniedziałek, 16 listopada 2015, godzina 21:00 - chodzi zapewne o konferencje prasową w Mediolanie tuż przed startem całego wydarzenia. Niestety z nowego klipu, w którym pojawia się tajemniczy jeździec w neonowym ubraniu podobnym z filmu TRON, nie dowiemy się zbyt wiele, dlatego trzeba będzie poczekać jeszcze ponad tydzień w niecierpliwości. 

Nieoficjalnie mówi się że może to być motocykl typu Flat Track podobny do tego przedstawionego przez Yamahe wspólnie z Roland Sands Design w ramach projektu Faster Sons. Japończycy uruchomilli już nawet specjalną stronę http://www.yamaha-next-level.com, gdzie będzie można obejrzeć na żywo premiere nowego motocykla.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)