Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Zwiastun filmowy R NineT w wersji Scrambler i 5 nowych modeli BMW na targach EICMA

Wysłany 14 listopad 2015 16:11 przez Komentarze: 0


Firma BMW poinfmowała, że na targach EICMA 2015, które rozpoczną się już w najbliższy wtorek przedstawi 5 nowych modeli, z czego największą gwiazdą ma być Scrambler na bazie modelu R NineT oraz małolitrażowy G310R.

Ogólnie rzecz biorąc BMW pokaże znacznie mniej nowych modeli niż w ubiegłym roku - oprócz Scramblera i G310R, o którym szerzej pisaliśmy TUTAJ, bawarska firma zaprezentuje dwa skutery - C650 Sport oraz jego turystyczną odmianę C650GT. W notatce prasowej BMW pojawiła się zdawkowa informacja o nowym modelu z serii F. Szóstym zaprezentowanym modelem będzie elektryczny BMW eRR zbudowany na podwoziu  S1000RR, jednak nie zaliczamy go do premier gdyż na obecnym etapie jest to  eksperymentalny model. 

Jeśli jesteście ciekawie jak prezentuje się nowy Scrambler BMW to powinien Was ucieszyć zwiastun, który właśnie trafił do sieci i pokazuje motocykl "w akcji" :)

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)