Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

EICMA 2015: Suzuki zaprezentowało koncepcyjną wersje GSX-Ra 1000 na 2017 rok

Wysłany 17 listopad 2015 13:11 przez Komentarze: 0

Nowa odsłona GSX-R 1000 jest oczekiwana przez fanów Suzuki od wielu lat - firma ciągle odkłada premiere, ale trwa to tak długo, że Japończycy w końcu zdecydowali się pokazać nowy model w wersji koncepcyjnej ukończonej w 95%.

Można więc przyjąć z dużym prawdopodobnieństwem, że wygląd motocykla nie zmieni się zbyt wiele. Z przodu mamy pojedynczy reflektor - ogólnie sylwetka nowego GSX-R nie różni się diametralnie od tego co prezentuje Suzuki w obecnie sprzedawanym modelu. Główne różnice kryją się "pod maską", czyli w samym silniku. Tak jak spodziewaliśmy się - będzie to silnik ze zmiennymi fazami rozrządu(VVT - Variable valve timing) - po raz pierwszy takie rozwiązanie trafia do sportowego motocykla Suzuki. Japończyche chwalą się także że nowy gixxer będzie najpotężniejszym i najlżejszym motocyklem w historii firmy. Na pokładzie znajdzie się 10-stopniowa kontrola trakcji, system kontroli startu, trzy mapy zapłonu, quickshifter z opcją zmiany biegów w górę i w dół. Suzuki użyła także systemu nazwanego "Broad Power System", który ma diametralnie poprawić osiągi w średnim zakresie obrotów. Zawieszenie do nowego GSXra 1000 będzie dostarczane przez firmę Showa.

Oto kilka faktów na temat nowego GSXRa 1000 podanych przez Suzuki :

- Najmocniejszy silnik jaki kiedykolwiek trafił go modelu z serii GSX-R
- Wzmocniona góra bez poświęcania elastyczności w średnim i dolnym zakresie
- Mniejszy i bardziej kompaktowy silnik, który poprawia poręczność i prowadzenie w zarketach
- Najlżejszy GSX-R1000 w histori firmy
- Zoptyamalizowana geometria zorientowana na prowadzenie
- Najbardziej aerodynamiczna sylwetka ze wszystkich modeli SuzukiZgodnie z zapowiedziami Suzuki, nowy GSXR1000 w wersji produkcyjnej zadebiutuje już w połowie 2016 roku. Tymczasem zobaczcie zdjęcia oraz film z akcji  :)

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)