Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy Schuberth SR2: Poprawiona aerodynamika, powiększona pole widzenia i wygodniejsze wnętrze

Wysłany 26 listopad 2015 10:11 przez Komentarze: 1

Niemiecka firma Schuberth przygotowała na sezon 2016 nowy kask sportowy SR2 będący następcą obecnego na rynku już od pięciu lat modelu SR1. Inżynierowie skupili się przy jego projektowaniu nad poprawą pola widzenia, wentylacji, izolacji akustycznej oraz aerodynamiki. 

Na pierwszy rzut oka widać zupełnie przeprojektowane górne wloty wentylacyjne, które mają zapewnić jeszcze wydajniejszą wentylacje. Schuberth  posiada także nową wygodniejszą wyściółke oraz wizjer typu 2D, który stosowany jest w wyścigach formuły 1. Zalety jego zastosowania to znacznie szybsze spływanie kropel wody w czasie jazdy w deszczu. Oczywiście wizjer posiada pilock zapobiegający parowaniu, a także szersze pole widzenia niż w poprzedniku. Oczywiście jak przystało na kask sportowy dostosowany jest do używania zrywek.Schuberth chwali się poprawioną aerodynamiką - tylny spojler został całkowicie zmieniony, a kask spędził setki godzin w tunelu aerodynamicznym, aby zapewnić najlepszą stabilność przy wysokich prędkościach przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu z którego słynie niemiecka firma - według zapewnień producenta SR2 jest najcichszym kaskiem w swojej klasie.

Sama skorupa kasku waży 1295g w rozmiarze M. Dostępne są 3 rozmiary skorupy zewnętrznej i dla każdego z nich po 2 rozmiary wnętrza - daje to 6 rozmiarów. Kask trafi do salonów wiosną 2016 roku w cenie 669 Euro.nice
Piękne malowania


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)