Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Noclegi, dobre jedzenie i pola namiotowe na mapie ciekawych miejsc i tras motocyklowych

Wysłany 28 listopad 2015 10:11 przez Komentarze: 3


Dawno nie było nowości w mapach z ciekawymi miejscami i trasami motocyklowymi, ale oto dobra wiadomość - korzystając z chwilki wolnego czasu zaimplementowałem nową funkcje o którą prosiliście mnie często w mailach i wiadomościach na facebooku.

Od dzisiaj mapa ciekawych miejsc i tras motocyklowych będzie jeszcze bardziej przydatna - dowiecie się z niej gdzie dobrze zjeść, w którym miejscu przenocować w czasie wypadu motocyklowego oraz zlokalizujecie najbliższe pola namiotowe :) Do tej pory można było dodać nocleg, ale nie było możliwości jego komentowania, dodawania zdjęć, a samo wprowadzanie do bazy wymagało nieco wysiłku - teraz podobnie jak w przypadku innych pozycji na mapie - wystarczy wybrać przycisk DODAJ MIEJSCE i wybrać jedną z trzech nowych kategorii - Bar/restauracja, nocleg oraz pole namiotowe/camping. Jeśli przycisk nie działa musicie wyłączyć blokowanie wyskakujących okien w przeglądarce internetowej.

Domyślnie aby nie zaśmiecać mapy te kategorie pojawiają się tylko jeśli zaznaczycie je w górnej części mapy - nie zawsze szuka się przecież noclegu czy czegoś do jedzenia w pobliżu. Na koniec - zapraszam do dodawania tylko dobrych obiektów wartych polecenia. :)

Korzystając z chwili uwagi - pracuje powolutku nad aktualizacjami dla aplikacji mobilnych Windows Mobile, Android i iPhone-a, aby w sezonie aplikacje te były jeszcze bardziej przydatne. Nowe funkcje nadchodzą, ale w tej chwili nie zdradzam szczegółów.

Zapraszam do mapy ciekawych miejsc i tras motocyklowych.


Gość(aplikacja mobilna)
Brawo. Przydatna rzecz

Kafel
Super Przydatna rzecz

Asia
Ekstra Sprawa


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)