Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kluby motocyklowe w Wielkiej Brytanii pomagają w walce ze złodziejami

Wysłany 01 styczeń 2016 11:01 przez Komentarze: 4

Ostatnie powodzie w Wielkiej Brytanii są prawdziwym nieszczęściem dla mieszkańców Anglii północnej. Oprócz braku czystej wody, prądu ludzie, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów muszą zmagać się ze złodziejami i szabrownikami, którzy chcą wykorzystać ich trudną sytuacje. 

Członkowie klubów motocyklowych Pyeratz MCC, Drifters MCC, Broken Bones MCC oraz Nuntii Mortis połączyli siły, aby zniechęcić złodzieży od kradzieży pozostawionego dobytku. Dave Calderdale z klubu Drifters przeczytał o problemach mieszkańców na facebooku i postanowił zorganizować patrole wraz z innymi członkami swojego klubu. Pomysł ten spodobał się również innym klubom w północnej Anglii, które dołączyły do Drifters MC organizując podobne akcje patrolowe.

Jak zaznaczył Dave Calderdale - kluby patrolujące nie chcą uciekać się do przemocy, takie uprawnienia ma policja. Motocykliści mają jedynie zaznaczyć swoją obecność, a że wielu z nich to sporych rozmiarów goście w skórach, którzy nie wyglądają na pierwszy rzut oka zbyt przyjaźnie - wystarczy to do odstraszenia złodziei liczących na łatwy łup. Patrole sprawdziły się już odstraszając złodziei próbujących obrabować jedną ze szkół. Inicjatywę wspiera również lokalna policja.
  


tygrysvip
Popieram i jestem za taką akcją. Ludzie życie pracują na to co mają, a przyjdzie złodziej i to niszczy. Jestem z wami.

jarek
Ja tez nie toleruje złodziejstwa dla mnie tacy ludzie sa żałośni bo nie potrafią dorobić sie sami nieudacznicy

ciułacz
Akcja warta powielania

Kafel
SZACUN


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)