Mamy już 15346 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeIlustracja przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena użytkowników
0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Kask szczekowy
Gość
21
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jaki kask szczekowy wybrac do 1500pln. Czy kaski że szczenką nadchodzącą na tył kasku naprawdę są takie głośne?

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

W tej cenie polecam Nolana NOLAN N100-5. Ja mam starszego N104 Absolute i jestem meeeeeeega zadowolony z tego kasku.

R1200GS Rider
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Sumka na kask całkiem spora, dlaczego nie dołożyć troche i nie kupić Shoei Neotec 2 - najlepszy szczękowiec na rynku. Wszystkie Schuberthy się kryją - jest ultra cichy, lekki i ma porządną wentylacje. Lepszego nie ma. Kask kupujesz na wiele lat, może warto.

Gość
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

W tej cenie wyhaczysz X-LITE X-1004. Absolutnie najwyższa półka wśród kasków szczękowych. X-1004 jest nieco cięższy niż ultra-carbonowy pierwowzór, jednak wszystkie pozostałe elementy wykończeniowe są identyczne, a cena znacznie korzystniejsza. Na uwagę zasługuje jeszcze bardziej wydajny system wentylacji TVS. Czołowy wlot prezentuje się nie tylko bardzo dynamicznie, ale również dostarcza do wnętrza jeszcze więcej chłodzącego powietrza, nawet przy niskiej prędkości oraz niezależnie od aktualnego położenia blendy przeciwsłonecznej. Wloty powietrza rozmieszczone w szczęce kierują natomiast przepływ w taki sposób aby zminimalizować parowanie i jednocześnie dostarczyć więcej powietrza do strefy czołowej. Za szybki przepływ odpowiada natomiast wentylator umieszczony w tylnej części skorupy i pełniący jednocześnie rolę stabilizującego spojlera. To dokładnie przemyślany i zaprojektowany kask, oferujący niespotykany komfort i wiele udogodnień. Dzięki specjalnemu systemowi podnoszenia szczęki i blokowaniu jej po podniesieniu, X-1004 spełnia wymogi homologacyjne dla kasków otwartych i zamkniętych jednocześnie. Oznacza to, że motocyklista może bezpiecznie jechać z podniesioną częścią szczękową. Inne ciekawostki to wizjer typu "ultrawide", zapewniający szerokie pole widzenia i system blokowania wizjera przed przypadkowym otwarciem w czasie jazdy z wysoką prędkością i możliwością lekkiego rozszczelnienia podczas jazdy z małą prędkością. X-1004 przystosowany jest do zamontowania systemu komunikacyjnego N-Com X series, modele BX5 oraz BX1.

Gość
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Opis skopiowany z aukcji, ale w tym sezonie kupuje właśnie ten kask po lekturze wielu for internetowych i nie tylko polskich.

Marocha
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Shoei notec 2 to wydatek 2.600pln nie wiem czy chce mi się tyle pracować na kask... oglądam te które mi polecacie :)

Olek
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Zobacz Bell SRT. Marka premium i za dobre pieniądze.

Maniek
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nolana n104 a można kupić za 1100 zł i taniej w zależności od wersji kolorystycznej. Super kask cichy i wygodny. nawet z otartą szczęka każda jest spoko - oczywiście do pewnej prędkości

Gość
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

W szczękowych kaskach Nolan zawsze był super. Ja miałem 5 lat N103 i wymieniłem również na Nolana, tylko integrala - N87. Nie ma sensu przepłacać za znaczek. Osobiście przeszkadzało mi tylko to że szczękowiec jest ciężki i stąd zmiana na integralny. Na dzień dzisiejszy szukałbym chyba X-Lite z carbonową skorupą - w przypadku kasków 100 gram różnicy to naprawdę dużo jeśli przyjdzie przejechać Ci dłuższą trase. X-Lite carbon da się kupić za około 1600 PLN - https://allegro.pl/oferta/kask-x-lite-x-1004-ultra-carbon-dyad-czarny-m-7606809830

Loen
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Polecam Nolan N100-5 Rozsądny stosunek ceny do jakości.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod