MyPhone Active Sport FHD - Opinia #5968

MyPhone Active Sport FHD   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


5
polecam dla mało wymagających
08.03.2015 19:24:36

witam
kamerkę kupiłem w biedronce za 279zł, szczerze miałem nadzieję że okaże sie dobrym klonem SJ4000 albo naiwnie nawet samą SJCAM bo w końcu nasi sie za to wzieli (MyPhone) ale niestety, jest to klon i to niezbyt dobrej jakości ALE
akcesoria, wszystkie, sa IDENTYCZNE jak w oryginalnej SJCAM (łącznie z casem), nawet bateria pasuje oryginalna, niestety w estawie jest 730mAh co dziwne u mnie wytrzymała 2g nagrań w 720, i ok1,5g w "FHD".
Sama kamerka i jakość nagrań pozostawia wiele do życzenia, format w *.mov wiec jak w oryginale (kopie mają *.avi) obraz jest ostry ale tylko w bardzo wolnym nagrywaniu i pewnej ręce, szybsze ruchy kamerą i już zamazany jak w wodzie zwłaszcza na krawędziach obrazu, fullHD nie jest prawdziwym fullHD a 720 w 60fps to tak naprawdę 720 w 30fps ale z podwajanymi klatkami, ekran świeci sie cały czas w czasie nagrywania i nie można tego wyłączyć, co dodatkowo zżera baterie (choć ta mimo 730mAh trzymała 2g)
170st kąta nagrywania tylko na opakowaniu (porównywałem ze swoim rejestratorem jazdy który też ma 170 st i MyPhonowa kamerka ma max 140 a może i mniej nawet)
Ubogie menu, ubogie opcje.
Ocena 5/10 (w stosunku do oryginału czyli 50% oryginału)
kamerka sprawdza sie, nagrywa, ale d*** nie urywa.
Pomimo to polecam za TĄ kase choć powinna kosztować nie wiecej jak 200zł. ;)

Głosy: 22   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Jak juz ktoś zabiera głos to niech doczyta. W kartach SD im wyższy numer tym lepsza karta. Class 10 jest najszybsza i taką polecam do nagrywania w full HD.

Gość
karta Micro SDHC 32GB, class 10, prędkość 45MB

Gość
karta Micro SDHC 32GB, class 10, prędkość 45MB

Gość
Jeżeli chodzi o nagrywanie że niby za wolno to zwykła karta SD się nie nada. Musisz mieć kartę class I prędkość nagrywania w okolicach 40 MB/s od razu zobaczysz różnice. Dla przykładu podam że kolega kupił GOPRo Hero 2014 i gorzej nagrywała od mojej SJ 400 zamiana kart na tą moją poskutkował tym że jego kamera zaczęła o niebo lepiej nagrywać ;)

Gość
niezależnie od rozdzielczości kąt był taki sam, czyli słaby, na pewno nie 170 st ;) niestety ceny nie przeskoczymy, jaka cena taki sprzęt ;)

Artur
Dzięki za tą recenzje - nawet miałem ją kupić, ale się wstrzymam i po sezonie dołoże do hero 3.

Gość
Prawdopodobnie kąt 170 stopni jest w rozdzielczości 720p - częsty chwyt marketingowy w tańśzych kamerach.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod