Honda NC700 X   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
Honda NC 700
09.10.2012 11:53:16

Jest to mój pierwszy motocykl, wcześniej były tylko jakieś MZki i WSKi. Według mnie jest to idealny motocykl dla kogoś kto ma małe doświadczenie i chce bezpoleśnie zacząć jeździć na moto. Mocy w sam raz jak na początek, na początku aż się troche bałem tych przyspieszeń :) Prowadzi się bardzo lekko. Wygląd to kwestia gustu, ale NC 700 bardzo mi się podoba. Pozycja za sterami wręcz perfekcyjna - jazda w ogóle nie męczy, aż nie chce się schodzić z motocykla. :) Bardzo przydantym wynalazkiem jest schowek na kask :) Niestety mój pierwszy kask musiałem sprzedać bo nie mieścił się do schowka, tak więc zanim nabędziecie kask lepiej przymierzyć czy wejdzie do schowka :D Nie wiem co jeszcze napisać, jak mi coś przyjdzie jeszcze do głowy to dopisze. Jak na razie jestem naprawde szczęśliwym posiadaczem NC 700 :) Szczerze polecam ten motocykl.

Głosy: 24   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


GośćBronba Du
Mój x max 250 paly 2,9 lytry na setkie. To jezd opcia. Kusztuje nedrogo i jezd niesafotny.

Gość
Typowy reklamowy trolling

Gość
170 kg to dużo ??? Człowieku przesiać się na rower.....

Gość

Gość
Ścigi dochodzą mnie po ok 60-80 metrach, gdy wkręcą się na wysokie obroty. W NC700X mam pełny moment i moc od samego dołu, dlatego na starcie kopyto jest naprawdę fajne, chociaż dane katalogowe nie robią wrażenia.

Gość
wg mnie nc700 to ciezki motocykl ktory przy malych predkosciach bardzo trudno okielznac. Typowa cbr lekkoscia bije nc na głowe..

sss
gosciu nigdy nie jeździł supersportem ehhhhh nie wie dalej co to przyspieszenie

Gość
"na początku aż się troche bałem tych przyspieszeń " byuhehehehehehhehehe ,,,,,,,,
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod