NOLAN N100-5   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


7
Dobry kask
05.14.2018 16:38:07

mam go już kilka dni i trochę spostrzeżeń: kask ma bardzo fajne pole widzenia, jest stosunkowo ciężki, jak na szczękowca przystało jest trochę głośny ale zatyczki załatwiają robotę. Blenda w odcieniu niebieskawym ale chyba trochę za jasna. Dobrze leży na głowie choć oczywiście wymaga "ułożenia się" Wyściółka o fajnej strukturze, dość przyjemna w dotyku. Wentylacja dość dobra.

Głosy: 19   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Nie jest przystosowany do okularów.

Gość
Uwaga na wycierającą się skorupę za zawiasem szczęki

Profil użytkownika

Oglądałem go w sklepie w porównaniu do Airoh Phantom S to nolan dużo lepiej wykonany. Muszę jeździć w okularach i chyba się skuszę na Nolana 105

Gość
Super kask

Gość
Jeśli jakość utrzymana tak jak w N104 Evo czy Absolute to poza trzeszczeniem nic się nie dzieje. Jedyna zmiana to regulacja pozycyjna blendy (wreszcie) oraz ściągany kołnierz... to na plus bo poprzednicy mieli kołnierze raczej na lato ;) i potrafiło podwiewać i hałasować. Mam nadzieję, iż to krok do przód w porównaniu do poprzedników.

Lukas
Jak wrażenia po paru miesiącach? Najbardziej interesuje mnie jakość wykonania i materiały. Czy po tak krótkim okresie wychodzą jakieś niedociągnięcia?
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod