Klocki hamulcowe Bonyfish   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
klocki
06.19.2018 19:14:35

klocki są ok siła hamowania na przyzwoitym poziomie dorównująca nissinom jak nie tka sama. Marka bonyfisch jest znana w niemczech ale w polsce już nie podsumowując solidna jakość do ceny a nie to co ebc

Głosy: -27   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Kiedy będziesz uczciwy?
weź się już Kaprii zabieraj ze swoimi fejkowymi pozytywami i całym tym nieistniejącym biznesem BONYFISH. to chłam, rozumiesz? ludzie nie są głupi. nie ma takiej marki i nigdy jej nie stworzysz tworząc dziadostwo zdzierające tarcze, albo łańcuchy sypiące się w rękach. nie prościej spróbować normalnie napisać: produkt polski? produkt polski made in chrl ewentualnie? po co kłamiesz o marce istniejącej w niemaczech, jak dobrze wiesz że tylko u Ciebie we Wrocławiu się Twoje cudowne produkty kupuje? na kontach allegro BONYFISH i KAPRII?

WYKOP .PL
Łukasz K. FHU KAPRI Lotnicza 22/34 54-155 Wrocław REGON: 020679370 NIP: 894-253-29-36 To jest cała firma BONYFISH, zapewniam że nie istnieje nigdzie na świecie, poza dzielnicą Wrocław-Fabryczna. Wynalazki kupicie tylko tutaj, konta Alledrogo: 1. bonyfish 2. kaprii Nie ma za co, radzę unikać.

Gość
Jedyny znany FISHBONE znany w niemczech produkował ciuchy. A ten chłam nawet na rynku nie istnieje. Podobnie jak osoby które napisały pozytywne komentarze ;D Sprawdźcie sami. Dwa konta allegro jednej osoby - i nigdzie na świecie ten szajs nie istnieje więcej xD

REAL
Nie wierzcie w bajery, taka firma nigdzie nie istnieje.

Łukasz idź do domu opowiadać bajki
Nie ma żadnych niemiec, klocki produkujesz sam. W domu? W garażu? Co Łukaszku K. ? ;)

Gość
U mnie na wiosce wszyscy na nich latamy :) A tak na poważnie to mam już drugi komplet i ja bardzo lubię tą markę.

Gość
W Niemcach są dwa razy droższe. Mieszkam w Halle i kupowałem je za 20 euro za komplet a na allegro są za 59zł. Niestety potrzebowałem je na wczoraj, więc przepłaciłem.

Gość 2
Są znane w Niemczech a teraz coraz bardziej w Polsce. Sam na nich śmigam i polecam :)

Gość
Czlowieku bonyfish to zwykly chinczyk. Nie wiem gdzie sa znane ale poszukaj i poczytaj o marce.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod