Honda NC700 X   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


8
Krzychu
09.17.2012 14:43:05

Fajny motocykl ale raczej tylko do miasta. Na trasie szybko odczuwa się brak mocy. Kupiłem go w tym roku i już rozglądam się za czymś większym. Prędkość maksymalna to ok. 180km/h. Zaletą jest małe spalanie i wygodna pozycja. Bardzo łatwo przeciska się nim w korkach. Jakby miał te 20KM więcej to dałbym większą ocene.

Głosy: 8   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Umówmy się , że i tak głównie motocykl w okresie letnim przydaje się na dojazdy do pracy . Te 50 koni i znikome zapotrzebowanie na paliwo robią robotę. I pewnie wielu się zdziwi lecz moim zdaniem te jest świetny turystyk, bardzo niskie spalanie i zasięg robią z maszyny fajna propozycje dla ludzi którzy chcą zwiedzić Europę. A i tak przy przebiegach 500 km lub więcej nie lecimy 200km/h

bartek
Zgadzam się z tym co mówi Glub, to nie sport. Jazda z prędkościami powyżej 140 po 30 minutach zaczyna być męcząca. Też bym wymienił kanapę chociaż tragedii nie ma. Niedostatek mocy to odczuwam z pasażerem i bagażem przy wyprzedzaniu tira. Na co dzień kucy w zupełności wystarczy, szczególnie że szybko się budzą, a z pasażerem nie ma co przeginać. Przemyślany i rozsądny motocykl pod warunkiem że nie ważysz 100 kilo.

Glub
te 20 kucy więcej nie przełożyło by się na komfort jazdy a miało by wpływ na spalanie.... w ogóle latanie z prędkościami powyżej 140 jest mało przyjemnie. z resztą. na zwykłej drodze i tak rzadko możliwa do rozwinięcia. ja nie odczuwam problemów w dalekiej turystyce na nc700x, no może poza kanapa która zaczyna uwierać w dupę w pewnym momencie.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod