Łańcuchy Bonyfish   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
Tani i solidny
10.04.2018 12:24:51

Poszanowanie

Chce się podzielić swoja opinią. Latam na CR 250 i miałem już wiele łańcuchów w swojej maszynie. Z wielu zostałem przy DiD 520NZ gdyż są dobre i nie biją strasznie po kieszeni. Ostatnio kumpel przekonał mnie do przetestowania bonyfisza 520NZ i jestem w szoku. DiD kupowałem za 190zł i wytrzymywał mi ok 30 godzin. Bonyfish kosztował mnie 109zł i w weekend licznik pokazał mi 30 godzin a łańcuch jeszcze daje radę :))) Mam już kupiony drugi oczywiście też bonyfish, ale narazie go nie zmieniam gdyż jestem mega ciekawy ile wytrzyma :) Ja jestem fanem Bonyfish !!!

Głosy: -19   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Psychologiem nie jestem ale mimo to jestem pewien że pozytywne opinie pisze jedna osoba. Zawsze używa podobnego slangu. Latam, polata... Ten sam tekst i temn sam styl. I te same 2+ sezony.

Damian
Potwierdzam, badziew

Gość
czy wy jestescie z konkurencyjnych firm??

Gość
Tak, tak, a ja się podzielę swoją opinią - zacznij od kodu kreskowego, napisania skąd bierzesz swoje cięte na metry szmatławce i przestań kłamać że gdziekolwiek znają Twoje "bonyfisz" poza Wrocławiem-Fabryczną. I pół internetu lewych komentarzy. Ci którzy to guano kupili powinni Cię na widłach do sądu ponieść.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod