Nolan N104   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
N104A nolan N104
10.18.2018 22:28:05

Witam, piszecie o pinlocka że parują po roku etc. Mi też po pierwszym sezonie zaczął parować, po prostu się poluzował opuścił i w końcu znalazłem stronkę gdzie jest dokładnie opisana regulacja! pinloca. Nie każdy wie że te śrubki w szybce jak są ustawione do siebie to jest punkt startowy i kręcąc je do góry np. 2zł najlepiej to wtedy pinlock zaczyna tak przywierać że aż szybka trzeszczy także zerknijcie jak je macie jeśli wam paruje. W górę na zewnątrz zostaje naprężony pinlock. Ogólnie kask OK, wygodny jest i wyściółka szybko wyjmowana można prać w trasie. Powodzenia.

Głosy: 18   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Radek
Zastępcą dla Nolana jest inny Nolan. Jestem fanem tej marki, nawet Shoei nie zrobił na mnie ogromnego wrażenia na jazdach testowych, więc w tym sezonie znowu szczęka - tym razem od X-Lite, czyli marki premium należącej do Nolan Group. Najbardziej interesuje mnie teraz waga kasku - każde 100g jest na wagę złota. Niestety Nolan to nie marka premium, więc nie silą się na jakieś odchudzanie kasków i topowe tworzywa konstrukcyjne.

Irek
Używam tego kasku już 6 rok i powoli chylę się ku zmianie. Szczerze, po zmierzeniu wielu już kasków nie spodziewałem się że będzie tak trudno znaleźć następcę - bo jak się okazuje jest to naprawdę fajny garnek. Odnośnie pinlocka to kręcenie tymi regulatorami usztywnia go - zgadza się - ale z biegiem czasu pinlock dalej się obsuwa bo zniekształca się od sił na niego napierających. Przy tak dużym rozmiarze szyby trudno, żeby było idealnie.

Gość
A podziel sie adresem tej stronki jesli mozna
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod