Łańcuchy Bonyfish   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


1
UWAGA NA BONYFISH!
02.19.2019 9:45:11

Zakuwka bardzo słabej jakości tak jak i łańcuchy Bonyfish. Tandetne, toporne wykonanie, brak dołączonego smaru(DID dołącza). Najgorsze to, że trzpienie zakuwki są z takiego materiału, że pod wpływem zakuwania, po prostu pękają. Nie jest to jakiś odosobniony przypadek, bo wymieniam tę część drugi raz. Łańcuch Bonyfish zakupiony kilka miesięcy temu gubi już oringi. Łańcuchy Bonyfish to zwykły chińczyk kupowany na metry. Ludziom się wydaje, że trochę zaoszczędzą i kupią produkt tańszy a o dobrej wytrzymałości. Nie warto, lepiej dołożyć do czegoś lepszego i nie męczyć się. Pozytywne opinie pisane przez sprzedawce. ODRADZAM I RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ PRZY ZAKUPIE DWA RAZY.

Głosy: 12   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
T A N I L I C H Y C H I N O L. Tyle w temacie.

Gość
Ładnie napisane, dno i dwa metry mułu, a ta marka nie isntnieje nigdzie, nawet w cholernej Czarnogórze.

Gość
Zakuwki Bonyfish sa slabo wykonane i widac to nawet po wyjeciu z pudelka.

Mariusz MKmoto
Ja zakuwam kilka łańcuchów tygodniowo. Taki praca. Zakuwka każdego producenta może pęknąć. Z mojego doświadczenia najczęściej mi pękają RK, ale czy to znaczy są kiepskie łańcuchy ? Raczej nie. Stal węglowa jest po prostu ciężka do obróbki i ma tendencje do spękań.

Gość
Mi zakuwka DiD też pękła już dwa razy w karierze jak ją za mocno dokręciłem zakuwarką. W każdej zakuwce elastyczność stali ma swoją granicę i w końcu pęknie. To nie plastelina :)
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod