Pirelli Scorpion Trail 2   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


4
taka sobie
06.25.2019 15:02:31

Mam takie gumy w KTM 1290 Adv s ,w moim motocyklu spisują się przeciętnie lubię ostrą jazdę a te opony do tego się nie nadają kilka razy załapałem uślizg przedniego koła ,po 5 tyś km tył zrobił się kwadratowy ,a największy minus to wjazd na drogę asfaltową gdzie szczeliny zalane są smołą potocznie nazywane wężami uczucie prawie jak na lodzie i nieważne czy w złożeniu czy na wprost o mały włos byłaby gleba.Czytałem na angielskim forum gość opisywał podobne reakcje .Opona typowo do wolnego pyrkania w moim KTM TO PORAŻKA!!!

Głosy: 10   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
wlasnie zaliczylem glebe, szybkosc 40 km pojechalem jak po lodzie , odradzam

Gość
Założyłem do Tigera 955i zdecydowanie odradzam. Niebezpiecznie wrażliwe na zmianę temperatury nawierzchni. Latam z Polski do Norwegii do pracy, wjazd do norweskich tuneli daje wrażenie jak wjazd na plamę oleju. Tiger łapie shimmy bez powodu. Kolega który nie ma zbyt wiele doświadczenia powinien wkalkulować glebę, wygląda na to że to nieuniknione. Zmieniam je jak najszybciej i będę traktował je siekierą aby nikogo nie narażać. LWG

Gość
ale to zupełnie inna kategoria opon - porównujesz drogową Road5 z on/off road (Scorpiny to szosa /szutry lekki teren)

Gość
Podzielam opinie

art 11
zmieniłem oponki na michelin pilot road 5 ,dużo lepsze trzymają jak przyklejone zero reakcji na szczeliny w drodze ,zero stresu teraz to READY TO RACE !!!!!
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod