Kawasaki Z900   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


8
Z900 2019
07.10.2019 12:46:03

Motocykl kupiłem z salonu na początku sezonu. Do tej pory mam nakręcone 4 tys. km w 70% po mieście gdzie ten motocykl jest niemal idealny. W trasie niestety wszystko Ci wskazuje, że nie jest to motocykl uniwersalny - zarówno akcesoryjny wydech (w moim przypadku leovince + akcesoryjny kolektor dolotowy) jak i akcesoryjna dodatkowa szyba (być może za krótka) powodują ból zarówno głowy jak i karku. Siedzisko standardowe dość nisko ustawione dzięki czemu nawet niższe osoby sobie poradzą z tym motocyklem - ja mam 180 cm wzrostu więc tym bardziej bez problemu. Na dłuższych trasach jednak (ja ciągiem zrobiłem 2 x 500km) myślałem, że kręgosłup wypadnie mi nogawką. Opony w którą seryjnie kawasaki wyposaża ten model są sporym rozczarowaniem (to bodajże Dunlop Sportmaxy długo się nagrzewają przez co mają tendencje do ślizgania i zarzucania tyłem).
Generalnie moto fajne ale wyłącznie na miasto, tor lub niedalekie wyjazdy.

Głosy: 27   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Tomek
Jak to naked. To motocykl nie do dlugiej turystyki wiec nie traktowalbym tego jako minus tego modelu. Mt09 jest jeszcze gorszy bo niestabilny przy wyzszych predkosciach.

Dugi
Mam 193cm wzrostu i szybkę dołożyłem sportową od puig długość Ok 39cm problem z wiatrem rozwiązany można latać bez bólu głowy i karku😉

Tomek
Będę zakładał na nowy sezon albo w tracie metzeler z8 - zobaczymy czy będzie lepiej czy raczej kierowca słaby i nie ogarnia :). Sezon skończyłem na 7600 km ale w opinii nic bym nie zmienił :)

Gość
a jakie opony byś do niego polecił? chylę czoła za zrobienie 1000 km ludzie w autach zrobić nie mogą a ty 500 nonstop gratki
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod