Junak M12 Vintage   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Rośnie apetyt.
09.10.2020 17:49:27

Motocykl bardzo dobry. Mam go ten sezon od nowości. Po dotarciu nie ma dla niego żadnej różnicy, czy jadę sam, czy z pasażerem, ciągnie do końca licznika.
Jedyny minus to trochę twarda kanapa. Po 100 km trzeba zrobić przerwę na klepanie tyłka, ale to kwestia przyzwyczajenia. Teraz mogę nawet 200 km jechać i nie ma kłopotu. Skrzynia chodzi miękko, nie ma z nią problemów. Wyświetlacz biegów super sprawa dla początkujących.
Opinia mechanika, który pamięta pierwsze Junaki, - to zupełnie inny pojazd. Jakość bardzo dobra, wstydu nie ma.
Im dłużej nim jeżdżę, tym większą mam ochotę wymienić na większe moto. Tylko tego szkoda sprzedać, więc poczekam aż dzieciaki podrosną.

Głosy: 5   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Zdzichu weź nie pierdol. Może macieka tyle mięśni? Zresztą co za różnica? Producent napisał że udźwig to 150kg mniej niż w starym motorowerze.

:D
Maciek, ty spaślaku!

Zdzisiu
Zamiast narzekać może warto by zadbać wcześniej o tuszę? Przy 105 kg wsiadasz na 125 masz obiekcje że zawieszenie kiepskie i silnik słaby? ;P

Maciej
Czytając powyższą opinię można powiedzieć miód . No jest trochę inaczej , motocykl trzęsie i wibruje przy większych prędkościach . Większe prędkości to 80-90 km/h , choć wątpię żeby to była prawdziwa prędkość pewnie trzeba odliczyć od 15 do 20 % tej wartości . Zawieszenie to tragedia ,ważę 105 kg amortyzatory na tyle padły po 500 km ( motocykl mam od nowości ) , teraz zastanawiam się na jakie inne mam je wymienić ? Motocykl mógłby być trochę mocniejszy np. 14 KM ( 15 KM górna granica na kat. B ) i bardziej "gładki" i tak nie trząść - pewnie mniej śrub by się poodkręcało . Cena też pewnie była by większa ale i tak bym go kupił .
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod