Shark S900   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


5
Piotrek
12.17.2012 16:16:59

Nie wiem dlaczego tak dużo osób chwali s900. Mam ten kask od 3 lat i nie widze w nim nic nadzwyczajnego - jest bardzo głośny, antyfog po roku padł i szybka ciągle paruje, wyściółka ubija się zbyt szybko, a wentylacja też nie jest nadzwyczajna - w dodatku po zamknięciu wlotów nie chce się całkowicie wyłączyć, więc jak jest zimno to w środku też jest zimno. Może poprawili coś w s900c, bo normalny s900 zasługuje najwyżej na ocene 5.

Głosy: 2   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
a co do ugniatania się środka przecież on ma pompowane poliki zeby lepiej przylegało

Paweł
Kask za 2 tysie wcale nie jest lepszy pod względem hałasu czy fogu tylko kosztem wytworzenia skorupy! więc darujcie sobie kupno kasku za 2 tysie z myślą że złapaliście Pana Boga za stopy!Drugą sprawą jest to że każdy z nas ma inna czche więc nie każdy kask na nas pasuje. Ja osobiście miałem na głowie w swojej kolekcji AGV - odpada hjc -odpada Bell - odpada shoei - odpada Shark jak by na mój łep był krojony a i w dodatku najlepszy kask w którym jeździ się w okularach!!!

Gość
to kup se kask za 2tyś i będziesz usatysfakcjonowany ;) a poki używasz tego to doceń to że jest to najlepsza alternatywa drogich kasków w tym przedziale cenowym;)
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod