Pirelli Diablo Strada   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


3
Gość
01.09.2013 0:10:27

Nie polecam. Wytrzymałem 3 tys. i wymieniłem, bo nie dało się normalnie jeździć. Pokonywanie winkli z duszą na ramieniu, w deszczu taniec na wodzie. Do tego ma tendencje do ząbkowania.

Głosy: 3   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Do jazdy na wprost dobra guma. Przyśpieszanie i hamowanie na wprost OK. Pierwsza opona, której nie jestem w stanie domknąć zostaje P 10mm T 15mm raz ucieka przód raz tył. Nie to, że taką wybrałem i narzekam. Informuję tylko osoby poszukujące opony do sportu nie nadają się. Informuje też, że jeśli ktoś zastanawia się czy to wina jego umiejętności czy opony, że nie jest w stanie domknąć opon. 100% nie trzymają na bokach.

Ducati
Ja także zdjąłem nowy komplet. Typowy kartofel i umiejętności nie mają tu nic do rzeczy. Pirelli Diablo Strada uniemożliwiają taką jazdę, która sprawia przyjemność. Nie wspominając o bezpieczeństwie w codziennym użytkowanie niezależnie od warunków. W deszczu ciężko ruszyć z miejsca, przyjemna jazda po zakrętach z duszą na ramieniu. Możliwe, że przy niskich mocach, ograniczonym budżecie i braku fantazji daje się użytkować te opony.

Michal750
Mam ją na Versysie i powiem krótko - ssie :/ opona dla amatorów "moto-driftu".

haj
Bo jeździć to trzeba umieć. Jakoś w testach wypada zupełnie odwrotnie niż piszesz. Objechałem już 2 komplety.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod