Honda CBR 1000RR Fireblade SC57 2004-2007   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
Jackie
02.09.2012 9:35:50

Najpiękniejszy CBR jakikolwiek powstał. Znakomity dół - po przesiadce na R1 kumpla miałem wrażenie, że Yamaha nie przyspiesza - brakowało jej właśnie dolnego zakresu. Ogromną moc czuć nawet jadąc spokojnie po mieście. Wzorowe prowadzenie, a do tego całkiem wygodna jak na typowego sporta.

Głosy: 8   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Adamsky
Sorry SPRYTNY ale ciezko mi uwierzyc w to spalanie 5.0-5.2 litra przy 140-220km/h. Od 7 lat jezdze tym motocyklem i takie ilosci paliwa spala przy bardzo spokojnej jezdzie na 6 biegu tuz ponizej 100km'h. Jak wskocze na autostrade to 7,5 litra bierze od 120km/h i wiecej. Silnik caly czas jak igla i miedzy corocznymi wymianami oleju ani kropli nie dolewam. Pozdro!

sprytny
ze spalaniem się nie zgodzę. zrobiłem ponad 25 000 km na fajerze. przy atakowaniu okolicznych wiosek i gumowaniu wychodzi 7-9 l. na torze ok 11 l w grupie najszybszej więc bez ociągania się. ostatnio wracałem 1000 km autostradami i przy płynnej jeździe w zakresie 140-220 uzyskiwałem spalanie 5.0 - 5.2. Bo zjechaniu z autostrad i przy agresywnej turystyce wzrosło do 6.5. Wg mnie pali bardzo mało jak na litra. Wg mnie bardzo dobry motocykl i historie że to dla początkujących to można sobie w buty wsadzić. dzięki swojej charakterystyce honda pozwala rządzić w zakrętach. zmiana biegów czy opóźnione hamowanie już w zakręcie jest tu możliwe i nigdy mnie ten motocykl nie zaskoczył jakimiś utratami stabilności. Latamy ekipą z litrami i nigdy nie poczułem braku mocy czy czegokolwiek. Wręcz przeciwnie. Przy testach na przyspeszeniu z rolki odjeżałem RN19 właśnie dzięki dobremu dołowi, a góra w r1 nie pomogła w dogonieniu. Gixer L0 też zostawało w tyle ale nieznacznie :) SC59 odjeżdża powoli. Z BMWS1000RR nawet nie było co dyskutować bo po prostu zniknęło. Uczucie przyspieszania jest tu mniejsze bo zaczyna bardzo nisko a w przypadku np r1 nic się nie dzieje do ok 7-8 tys obrotówa a potem nagle jak z procy. A Fajer idzie równo od dołu.

Gość
To fakt, Honda nigdy za bardzo nie powalała wyglądami swoich moto, ale ten jest nawet nawet... Sportowe moto jest zaprojektowane do WYSOKICH obrotów, R1 nie idzie z dołu ALE za to w środku i góre ma morderczą, honda ma cały zakres taki sam, to dobre dla początkujących i spokojnej jzady ale nie do końca dobre jak na sportowy motocykl, w tej kwestii wg. mnie najbardziej prace domową odrobiło kawasaki zwłaszcza w modelach ZX a zaraz za nim Suzuki.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod