HJC IS-17   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Gość
05.02.2013 15:16:52

Wygodny, blenda, pinlock, rozsądna cena. Kask okej.

Głosy: 26   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Ceha
nie wiem jak we Wroclawiu ale w Poznaniu nie mialem problemow z reklamacja, uwaga, juz drugi raz! Poduszki policzkowe, co jest mankamentem przy szwach sukna z plastikiem pekaja srednio uwazam co 2gi rok. W Poznaniu dodatkowo za pierwszym razem musialem wyslac kask za drugim zglosilem a wlasciciel Powerbike(polecam) zrezygnowal z kasku i na podstawie moich zdjec przyslal nowe mimo ze nie jestem z Poznania. Prawdopodobnie material uzywany do wyrobu jest slabej jakosci.

Marian
Jak kupować drogie kaski i nie tylko to w Niemczech tam nie ma problemu z reklamacją :-)

Maniek

Jaro Wrocław
Nie polecam tak jak kolega mówił wcześniej jest głośny ale nie o tym mam go pół roku po trzech- czterech miesiącach puściły szwy na poduszkach pojechałem go reklamować powiedzieli iż muszą go zatrzymać na 14 dni stwierdzili abym go przywiózł zimą więc tak zrobiłem okazuje się że to moja wina że specjalnie go poszarpałem.Więc go nie polecam z 5 letnią gwarancją to dobra ściema.

Jaro

Gość
@Arti Sprint st Może wystarczy założyć db killera na tłumik. Nie mam pojęcia co może być głośne przy 60km/h

Arti Sprint st
klamstwoooo! mam ten kask i jest okrutnie glosny, powyzej 60 przestajesz slyszec wlasne mysli jasna blemda pinlok dziala polecalbym nie kupowac bialych alpajnstarsow i dolozyc do lepszego kasku
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod