HJC IS-17   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
polecam
08.13.2013 17:29:54

Jestem zadowolony :) Przymierzałem sporo kasków od 600 do 1000 PLN i HJC IS17 był dla mnie najlepszy - leży naprawde świetnie, przy jeździe z kominiarką nie jest taki głośny. Wentylacja na plus, szybka nie paruje. Jedyna rzecz, która mi się w nim nie podoba to blenda - działa dobrze, ale jest za jasna i nie widze dużego ułatwienia przy jeździe pod słońce. Myśle żeby nakleić na nią folie ściemniającą, bo to co jest się nie sprawdza. No i jeszcze jedna rzecz - kask czasem gwiżdże, co jest lekko denerwujące :/

Głosy: 10   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Do kasku dokupiłem ciemniejszą szybkę i razem z blendą umożliwia jazdę w stronę zachodzącego słońca. Raz mi upadł i musiałem dokupić mocowanie szybki. Z częściami zamiennymi nie ma problemu. Co do sprężynki blendy to niestety też mi się popsuła ,ale już się przyzwyczaiłem , że opuszczam i podnoszę sam. Kilka razy przez górny wywietrznik wleciał mi jakiś owad i musiałem potem kask ściągać, może jakąś siatkę tam nakleję.

MKR
Potwierdzam, blenda za jasna (dobrze wiedzieć, że jest dostępna ciemniejsza, chyba się skuszę), i po jakimś czasie przestała się chować do końca po naciśnięciu przycisku - nie przeszkadza to bardzo (bo w moim przypadku nie wystaje dużo), poprawiam sobie palcem żeby zniknęła do końca ;)

Gość
Jeżeli chodzi o blendę to mam takie same odczucia jak Ty - niestety jest za jasna. Pytałem w sklepie gdzie kupiłem kask o blendę i można dokupić ciemniejszą blendę, koszt ok. 100 zł. Ja mam jeszcze jeden problem, mechanizm podnoszenia blendy zacina się i po naciśnięciu przycisku blenda chowa się jedynie do połowy. Oddałem kask do reklamacji i czekam już dwa tygodnie.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod