Yamaha MT-07 2014-2016   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
krótki test ;)
05.29.2014 0:14:54

Byłem na jazdach testowych i powiem że MT-07 to bardzo przyjemny motocykl na początek - może nawet troche za mocny, bo przy odkręcaniu na jedynce koło dźwiga do góry :) Silnik dwucylindrowy pracuje idealnie równo, choć sam dźwięk nie jest za ciekawy - nie rajcuje mnie :) Moto ma za to bardzo dobry dół i żwawo reguje na gaz - niestety na górze traci troche wigor, rozpędzanie do 140 szybkie - powyżej jest gorzej. Prowadzenie? Tu czapki z głów dla Yamahy - MT-07 wyprzedza kierowce, prowadzi się o wiele lepiej niż mój gixxer 750 k7! W zakręcie pełna kontrola i zaufanie do motocykla. Hamulce też są świetne. Zegary czytelne i duże, wszystko widać. Doczepić się jeszcze można do widoczności w lusterkach - trzeba troche się pochylić żeby zobaczyć wszystko. Ogólnie MT-07 zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie - pracuje gładko, prowadzi się genialnie, ma dobre hamulce. Jako maszyna na początek to chyba ideał - daje 9/10.

Głosy: 44   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Jak na moje 12 l w Intruder VS700 to i tak sporo.

GośćRobert
nic ci nie dzwignie nie boj zaby odkrecaj na maxa

Gość
Testowałem mt 07 przez 3 doby na trasie ,korki w Krakowie i na winklach .spalanie 4,2.bak ma pojemność 14 l więc uważam że zasięg jest niezły.był to mój pierwszy Moto po zdaniu prawka i uważam że nie jest za mocny jeżeli operuje się z wyczuciem sprzęgłem.oddaje świetnie moc a 3 bieg to jest bajka .na winklach pełna kontrola i pewność że możemy o wiele więcej Jeżeli zmusi nas do tego sytuacja.na autostradzie bez szyby do 120 ok później podmuchy wiatru są dosyć odczuwalne.20 kilometrów od rodzinnego miasta burza,grad i rozbite auta na trasie a mt nic z tego sobie nie robiło.nawet przez chwilę nie poczułem braku kontroli .czytając różne opinie i testy nie wierzyłem do końca w to co piszą ale teraz mogę z czystym sumieniem to potwierdzić, naprawdę świetnie Moto :)

Gość
A i trochę mały bak jest, 20l minimum powinno byc by co chwilę nie stawać

Gość
mi nie dzwigało ale penie dlatego że do 5tys kręciłem i zmiana bo bym się pewnie zesrał jakby przód poszedł w górę. Mogli by dołożyć kontrolę trakcji
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod