Suzuki GS 500   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


8
Szlifier
02.11.2012 14:04:53

Najlepszy sprzęt jaki można kupić na początek przygody z motocyklami. Dobre prowadzenie, wystarczająco mocy do normalnej jazdy, a jak trzeba to i 190 można polecieć :) Części na rynku jest mnóstwo, a eksploatacja jest stosunkowo tania w porównaniu do innych motocykli. Napęd i oponki można wyrwać w naprawdę rozsądnych pieniądzach. Awaryjność praktycznie zerowa, jeśli serwisujemy moto zgodnie z zaleceniami.

Głosy: 18   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Jest stabilny i pewny w prędkościach do 160 km/h i tyle w zupełności wystarczy do normalnego użytku. Nie piszcie o tych super osiągach, bo ktoś uwierzy i przyjdzie mu ochota poszaleć. W efekcie albo się bardzo rozczaruje, albo zrobi sobie krzywdę. To nie jest szybkie moto i może nadrabiać co najwyżej zwrotnością na ostrych łukach, ale to dopiero jak trafi w dobre ręce. Na początku nikt tego nie potrafi :)

Gość
lepiej rozejrzeć sie za sv 650 :) na pewno nie znudzi sie w połowie sezonu jak GS. Silnik jest kompletnie pozbawiony charakteru a kwestię zawieszenia lepiej przemilczeć. Sprzęt raczej dla dziewczyny albo dla spokojnego grzybiarza. Zależy kto co oczekuje od motocykla, moich potrzeb nie potrafił zaspokoić. SV lepsza pod każdym względem :)

Andrzej
Zawsze w Polsce jest dziwna tendencja liczniki się cofa a v-max podwyższa choć producent podaje 173

Gość
Słabe coś mieliście. Moja na v-max lekko ponad 180 leciała :)

Odżywka
Da się ale z górki. Tak to max 175 w porywach 180 przy dobrym wietrze

Gość
Wybacz stary ale 190 to chyba z przepaści :P
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod