Motul 5100 10W40   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


10
Dobry olej
02.11.2012 17:49:26

Leje od wielu lat tego Motula podobnie jak większość moich znajomych. Olej sprawuje się bardzo dobrze. Biegi wchodzą bez żadnego szarpania. Sprzęgło się nie ślizga. Jestem zadowolony i nie eksperymentuje z innymi olejami. Najlepiej kupować go w litrowych butelkach. Podobno w przypadku większych opakowań łatwiej o podróbke.

Głosy: 14   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Zalej innym to zobaczysz różnicę na (+) szczególnie po ok 500-1000km. Motul może i był najlepszym dostępnym olejem, ale już nie jest. Ceny motula są abstrakcyjne w porównaniu do jakości i cen konkurencji.

Gość
w zyciu moim mnostwo motorów sie przewineło. jesli wlejesz czystego oleju swiezego i skrzynia biegów plata figle to nie jest wina oleju tylko skrzyni biegów. jak jest skrzynia ok to czy to bedzie 5100 czy 7100 czy mobil czy castrol bedzie chodzic normalnie.

Jan
A ja mam inne doświadczenia - przy 7100 własnie skrzynia przestała chodzic idealnie. Po powroce do 5100 sytuacja sie unormowała (TDM 900, 25tys).

Gość
Bzdury! Od 5 lat leje motula i nigdy żadnych problemów ze skrzynią nie było. Wiadomo że syntetyk lepszy, ale nie o to chodzi żeby wprowadzać kogoś w błąd.

Gość
Nie polecam tego oleju - skrzynia działa na nim topornie- przez to ze olej po rozgrzaniu traci własciwości. Kazdy inny olej syntytyczny jest lepszy niz 5100 (pólsynteyk) Ps motul testowałem w 3 moto i w każdym skrzynia na innym oleju działala lepiej
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod