Honda CB 500 1993-2003   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
CB 500
06.20.2012 11:22:59

Miałem cebulke dwa sezony - bezawaryjny motocykl. Odpalał codziennie od strzała(dojeżdżałem nim do pracy), nie sprawiał żadnych problemów przez cały czas użytkowania. Silnik nie żłopie oleju tak jak GS 500. Z przodu i z tyłu są zamontowane hamulce tarczowe, więc hamuje bardzo dobrze. Przyspieszenia wystarczające, moto wybacza wiele błędów początkującemu motocykliście. Ogólnie świetny motocykl na początek i do miasta. Poza miastem troche brakuje owiewki - powyżej 120 jest walka z wiatrem, ale można dodać akcesoryjną owiewke i polepszyć komfort podróżowania. Ogólnie polecam każdemu. Daje 9/10.

Głosy: 19   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


POLAK
mi ten motocykl nie wybaczył, ze nie kupiłem bitcoinów jak byly po 5 zl :(

Gość CB500
Gość Ludzie, piszcie własne opinie oparte na własnych doświadczeniach a nie kopiujcie frazesów z artykułów o motocyklu... "wybacza błędy", "powyżej 120 walka z wiatrem". Ja mam to moto i bez owiewki jest to sprzęt do miasta powyżej 120 walczę z wiatrem i moto wybaczyło mi wiele blendow np. za trochę niski bieg, skręcenie gazu w zakręcie

Gość
Wybacza, czyli co konkretnie ?

Gość
Ludzie, piszcie własne opinie oparte na własnych doświadczeniach a nie kopiujcie frazesów z artykułów o motocyklu... "wybacza błędy", "powyżej 120 walka z wiatrem".
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod