Shark Skwal   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


9
Jak na razie super!
05.08.2015 20:45:14

Mój świeży zakup, jeszcze w nim nie jeździłem więc ocenię pod względem wykonania.

Przymierzyłem chyba 4 kaski (Nolan N86, Shark S700s, Scorpion EXO 500 i Shark SKWAL).
Zacznę od gorszego- S700. Tutaj zniechęciła mnie jakość plastików na pierwszy rzut oka, oraz suwak blendy który wygląda jakby miał się zaraz złamać (choć nie mówię, że kask jest beznadziejny). Nolan N86 w porównaniu do Skwala ma za jasną blendę, która jest za wysoko, przez co denerwuje szczelina. Scorpion ma podobnie jak Nolan.

Skwal jak dla mnie w porównaniu do ww. kasków jest najlepszy. Idealnie leży na głowie, blenda jest ciemna i nisko opada. Kupiłem go również ze względu na ledy, które wyglądają bajerancko. Wadą na pierwszy rzut oka jest za duża dolna uszczelka przez co szybka ciężko się zamyka. Jednak przez nią jest lepsze wyciszenie.
Szczerze polecam ten kask!!

Głosy: 25   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
Mi przez dwa lata jak mam pękł dwie szybki przy mocowaniu z lewej strony ten róg.

Gość
Nie zgadzamy sie z kolegą jeżdżą już 4 sezon w s900 i nic takiego mi się nie dzieje, uważam że wart jest sowich piendzy, ja polecam wszystkim

Gość
Odradzam s900 lepiej kupić s700 i dokupić sobie kurtynkę i nosek jeśli nie ma bo to jest to samo oprócz tych policzków a one często się psują.

Dominik ER-6F
Dzięki za tą opinie. Jak go przetestujesz to możesz coś powiedzieć o wentylacji i czy powietrze podwiewa od dołu przez podbródek? W przyszłym tygodniu chcę go kupić - myśle jeszcze o S900C z pompowanymi policzkami.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod