Pirelli Diablo Strada   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


5
przetestowane na max
05.11.2015 22:02:09

witam oponki (120-190 DOT 09 i 10) u mnie sa odkąd kupiłem na nich motocykl w 04.2013 (gixK4 1,0), przelatane na nich ok 20tyś. km. + to co jeszcze nawinął na nich poprzedni koleś, nie wiem ile tego było. Opony wyglądają już tragicznie ale dalej jeżdżą. na suchym trzymają ok, uślizgi zdarzają się dość rzadko, na mokrym nie bardzo, testowane nawet na torze i da sie polatać. Jeżdżone po chyba wszystkim co leżało na drodze.
Ogólnie nie zauważyłem tragedii choć dupy nie urywają. Są takie pół na pół i stąd ta ocena. Jak traficie tanio (ok 500zł kpl.) to brać, drożej sie nei opłaca.

Głosy: 14   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
dokładnie, jednak często jest tak, że sprzedawcy a nawet osoby prywatne kupują kpl. takich opon i zakładają na motocykl przed jego sprzedażą bo to chyba najtańsze opony a i w ogłoszeniu można napisać "kpl. nowiutkich opon...itp." i zwiększyć atrakcyjność ogłoszenia ;) po czym jak już ktoś kupi to i na nich śmiga bo i po co ma zmieniac jak to nówki są. sam na nich jeździłem w cbr f4i bo były na motocyklu jak go kupiłem, zmieniłem opony po sezonie a moto po kolejnyvh 2 ;)

Gość
A tam, mam w 750 k5 rosso corse z tyłu i na ulice jest słaba, za wolno łapie temp. i często się uślizguje. A z tą opinią się zgodze, z tym zastrzeżeniem że diablo strada to po prostu opona dla sknerusa- poza niską ceną i gigantycznymi przebiegami nie ma żadnych plusów- sprawdzałem w thundercacie, a więc niezbyt mocnej i do tego ciężkawej 600...

Gość
Opłaca się, ale trzeba mieć świadomość że to nie są opony do litrowych sprzętów. Wiem że cena zachęca, ale jak masz litra to na gumach nie oszczędzasz! Do K4 dobra opona to przynajmniej diablo rosso albo rosso corsa.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod