Yamaha R1 RN19 (2007-2008)   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


6
R1 2005
06.13.2015 11:48:48

Motor poprawny ale nie idealny, w moim posiadaniu od 2 sezonów, bardzo lekki i mały co daje ładne prowadzenie, choć z głupa dla testów wrzuciliśmy na tył gumę 180 a nie 190 i jeździło sie ciut lepiej zwłaszcza w zakrętach (lepsze czucie w złożeniu) :P
Dla mnie nie wygodny zbyt bo mam 190cm wzrostu i długie kończyny :/
Mocy ma dużo, szkoda tylko że dół słaby, pow. 7-8tyś obr. dop. czuć że chce iść. hamulce żylety nawet bez stalowego oplotu. co do zawieszenia nic nie moge powiedziec nie zajmowałem sie tym ale trzymało fajnie w złożeniach. Skrzynia biegów słaba, głośna wymaga regularnych serwisów i przeglądów nawet 2-3 razy na sezon jeśli ktoś tego nie robi to ma farta że jeszcze jeżdzi.
Moto popularne aż za bardzo, jest tego w Ch** na polskich drogach i internetach, 99% z nich to poprzerabiane sklejki na przelotowych ryczących jak wściekła teściowa kominach (jestem zwolennikiem oryginałów) co dodatkowo przydusza dolny zakres obr.
Polecam moto doświadczonym, nie początkującym, szukajcie oryginałów, sprawdzajcie dokłądnie, jak dorwiecie perełke w oryginale to trzymajcie jak najdłużej. pozdrawiam

Głosy: 25   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
zestroj motocykl po wymianie kominow to zobaczysz jak R1 pracuje debilu

Gość
popróbuję, dzieki ;)

Gość
Zmień sobie zębatke zdawczą i tylną, a będziesz miał nowy motocykl. Prędkość maksymalna spada może o 20km/h, ale płynniej oddaje moc i to od początku skali obrotomierza. Całkiem inne doznania i przyjemność z jazdy po winklach.

tito
nie wiek skąd mi sie wzięło 2005 miało być 2007
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod