Honda CBR 1000RR Fireblade SC57 2004-2007   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


7
fajny moto ale...
07.16.2015 17:24:09

Fajny motocykl, naprawdę, mocy nawet zapas, prowadzenie dobre, hamulce b.db., wygodna pozycja, ładna kultura pracy nie tylko silnika ale i wszystkich podzespołów, ogólnie super... ALE ... jednak jest coś nie tak w tym modelu że na koniec sezonu pójdzie na allegro.
Nazwałbym to paradoksalnie "litrem dla początkujących" albo dla kobiet (bez urazy drogie Panie :* ).
Niby 170KM ale jakoś tego w ogóle nie czuć, nie ma tego dupnięcia, tego "łał", i choć ma ładny dół to d** nie urywa, reszta zakresu też nie do końca taka jak powinna.
To już lepiej jeździło mi się na SC57 kumpla z niż na moim SC57B.
Coś nie do końca inżynierowie Hondy przemyśleli silniczeki jeszcze to chyba powielają w SC59.
Nie zrozumcie mnie źle, to i tak jest dobry moto i polecam go szczerze np. początkującym lub do gumowania bo ma ładny dół, ale mi z racji tej dziwnej łagodności i braku właśnie tego czegoś nie przypadł do gustu i wracam do Gixa od następnego sezonu albo biore Kawe :D

Głosy: 27   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Fire
8 lat latałem na 929 i jak usiadłem na 600rr i pod względem mocy miałem wrażenie, że siedzę na skuterze. Nie wiem skąd Twoje odczucia... może miałeś zgruzowane 929. 929 jest jednym z najlepiej wyważonych motocykli w historii, Gdyby nie coraz mniejsza dostępność części na rynku nadal bym tym latał.

Gość
Witam, może sie powtórzę ale równiez potwierdzam wypowiedz wyżej. Jeśli latacie nie po torze tylko miasto i trasy-przeloty to proponuje 600 rr. Sam na taką się zdecydowałem i jest naprawdę sprytna i przy dobrych umiejętnościach niejednemu na tysiaku "kumplowi" możesz pokazać ładne odejście. jeśli chcesz sie pokazać to bierz 1000 tylko po co? wybór należy do każdego , pozdrawiam. A fakt: jeśli dbasz i szanujesz to każde będzie oddawać tak samo :)

Gość
nie bez powodów silniki z 600RR stosują w motoGP w kategorii Moto2 i to bez żadnych modyfikacji czyli fabryczne silniki ;) a czasy na nich uzyskiwane są o ok 2-3 sek tylko gorsze od wykokszonych prototypowych silników z kategorii MotoGP gdzie już sie lata na litrach ;) też polecałbym brać 600rr niż "tysia" jeśli chodzi o te modele.

Gość
ja sie przesiadłem z 929 2001 na 600RR 2006 i powiem (napiszę) że to był bardzo dobry wybór choć mi próbowali wcisnąć i namówić właśnie na taką 1000RR, ale po jazdach wszystkimi i testach wybrałem 600RR i zbytniej róźnicy nie widze w jeździe swojej i kumpli na choćby wspomnianej 1000RR, po mieście nie da sie odczuć różnic pojemności a nawet powiem że mi sie lepiej pokonuje miasto niż im i zakręty lepiej wchodza, tak wiec MOIM zdaniem do tego co przeciętny "kowalski" śmiga po mieście to czy 1000rr czy 600rr to różnic nie widać, natomiast co do 929 a 600rr to jest przepaść, no ale dziewieńćseta z 2001 to juz dość leciwy model.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod