Honda CBR 1000RR Fireblade SC57 2004-2007   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


5
kaj je mój łolej?
07.29.2015 20:09:28

Wszystko dobrze, motocykl mocny, dynamiczny, faktycznie łagodny w pieruna jak na litra, piękny dół, ale ogólnie silnik taki se, reszta podzespołów bardzo dobra, zwłaszcza hamulce, amorek to chyba jakas kpina - mi przeszkadza yno, zawieszenie pięknie pracuje. U mnie żere akumulator i olej jak szalona, 200ml co 2-3k km, a aku musza ladować co 2 miesiace, je to mój pierwszy liter (choć żech śmigoł na naprawde wielu tysiach) i już żem sie zraził do hondy, a godają że "honda to honda".
Ładnie wygląda, łatwa w prowadzeniu, mocna ale nie za mocna, łagodna i lekka, skrzynia pracuje ok, zawieszenie też, tyle plusów.
Polecam, ale jo to byda zmienioł na na nastepny sezon jak barbórka wypłacą :P

Głosy: 18   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


Gość
widać po Was że dalej jesteście w latach 90'tych, gdzie honda rzeczywiście miała żywotniejsze silniki od innych ale kosztem osiągów,gdzie właśnie inni producenci byli wyżej Możecie sie kłócić ale największe dzikusy wychodzą i tak od włochów :D (ducati, aprila, mv agusta)

pawelsłonne
To się tyczy własnie tych motocykli którym już mija 15-20 lat. Motocykle produkowane po 2000r. prezentują podobny poziom.

gotaddy111
Do wszystkich, którym brakuje mocy chciałbym uświadomić, że wszystkie klasy mają ją na zbliżonym poziomie i może kawa jedzie lepiej w górnym zakresie, może yamaha czasem lepiej wyglada, a suzi mniej pali. Jeśli jednak chodzi o najważniejsze czyli żywotność to każda honda po 10 czy nastu latach najlepiej trzyma cenę, i jest najlepiej wykonana, dopracowana i skrojona na miarę. To nie ja ani Ty decydujemy o tym co najważniejsze - o tym decyduje czas, a ten zawsze jest łaskawy w ocenie hondy. My możemy pogdybać o wygladzie, pozycji, zawieszeniu, spalaniu, dźwięku. Ostatecznie po latach eksploatacji to honda wychodzi najcześciej obronną ręką spośród innych producentów.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod