Yamaha MT-07 2014-2016   ‹ Powrót do stony z opiniami...
Gość


8
mt07
09.03.2015 9:34:13

Miałem ten motocykl przez kilka miesięcy. Potwierdzam wszystkie zalety tego motocykla opisane przez poprzedników. Należy mieć świadomość do czego ten motocykl się nadaje a do czego nie. Jest to idealny motocykl do jazdy po mieście i krótkie wypady za miasto dla osoby niedużego i średniego wzrostu. Nie nadaje się do dalekich wypraw, jazdy z bagażem i pasażerem, nie polecam osobom wysokim, motocykl jest mały, lekki, o delikatnej konstrukcji, miękkim zawieszeniu. Osoby wysokie będą się czuły na nim niestabilnie.

Głosy: 27   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna

Komentarze użytkowników


t-o
Spokojnie da się rozpędzić do licznikowych 210, tylko że trzeba się pochylić za drobną owiewką. W pozycji krzesłowej rzeczywiście trudno o 200

Gość
Przekulalem moim MT Rumunie Transalpine itd 2300km w 4 dni boczne sakwy i zadupek .... czad! Bez najmniejszego problemu. polecam Moto jest ogień!

cobra
To wspaniale i proponuję Ci żebyś swoje zdanie zawarł w opinii na tej stronie a czytelnicy będą mieli różne punkty widzenia. To lepsze niż próba przekonywania mnie, że nie powinienem mieć takiego a nie innego doświadczenia z użytkowania motocykla.

Vasago
Mam ponad 190 cm i dobrze mi się jeździ na MT07 :) Czemu miałbym się czuć niestabilnie na mniejszym motocyklu? Jedyna niestabilność pojawia się przy wyższych prędkościach i wynika z niskiej wag motocykla. Natomiast absolutnie zgadzam się co do tego, że jazda z pasażerem to ostateczność.
Dodaj swój komentarz

Twój nick    
Przepisz kod